How يبوست درمان can Save You Time, Stress, and Money.

احساس میکنم (با عرض پوزش) مدفوع دم مقعد هست ولی چون خیلی سفت شده بیرون نمیاد.با وجود این ک هم سیلاکس خوردم هم شربت ملین هم دارو گیاهی و هم شیاف هموروئید زدم هم شیاف گلیسیرین، ولی هیچ فایده ای نداشته و ذره ای نرم نشده ک بتونم دفع حاجت کنم.

اگر این علائم را دارید می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری یعنی تصویری، تلفنی و متنی با متخصصان گوارش و داخلی دکتر مایکو ارتباط برقرار کنید.

الان سه سال هست که با یبوست مواجه هستم ودارو گیاهی مصرف میکنم نمیدونم چی کار کنم خسته شدم دیگه میخوام خود کشی کنم تو رو خدا کمکم کنید

سلام، چند روز هست دفع همراه بادرد مقعد دارم دو بار خونریزی همراه با مدفعوع داشتم

تعریف یبوست مزمن در افراد مختلف متفاوت است. برای برخی از افراد، یبوست مزمن به معنای اجابت مزاج نادر به مدت چند هفته است. برای دیگران، یبوست مزمن به معنای زور زدن یا مشکل در دفع مدفوع است. به عنوان مثال، بسیاری یبوست مزمن را به عنوان احساس نیاز به اجابت مزاج توصیف می کنند، اما مهم نیست چقدر منتظر باشید، این اتفاق نمی افتد.

سعی کنید برنامه منظمی برای اجابت مزاج به خصوص بعد از غذا ایجاد کنید.

بله. حتی اگر به یبوست هم مبتلا باشید، روده شما همچنان حرکت خود را دارد و می تواند گاز دفع کند.

با وجود این‌که یبوست یک بیماری و اختلال گوارشی شایع در نظر گرفته شده است اما بسیاری از مردم به چشم بیماری به آن نگاه نمی‌‌کنند و خیلی راحت از کنار آن می‌گذرند.

سلام من دو هفتس که از دارو های ضد اضطراب و ضد افسردگی استفاده میکنم بخاطر عوارضشون دچار یبوست شدم سی لاکس خوردم ولی جواب چندانی نگرفتم

یکی از عوارض شایع یبوست، هموروئید است که به خاطر ایجاد فشار زیاد برای دفع ایجاد می شود.

سلام ببخشید من الان چند ماه میشه که شکمم کارنمیکنه حالت تهوع عصبی خواب ندارم آقای دکتر تورا خدا کمکم کنید

مکمل های فیبری با حجیم کردن مدفوع باعث دفع آسان تر می شوند.

پاسخ به  admin سلام دوستان عزیز بهترین روش رفع یبوست خوردن یک لیوان اب مخلوط با دو قاشق سبوس گندم است که کاملا مخلوط شده باشد حتما یبوست را بر طرف میکند

محمد جواد دهقانی نژاد من محمدجواد دهقانی نژاد، دانشجوی سال چهارم پزشکی، هستم و تلاش می‌کنم مطالبی علمی و معتبر را یبوست ام الامراض در قالب مجله‌ی دکتر مایکو در اختیار شما قرار بدم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “How يبوست درمان can Save You Time, Stress, and Money.”

Leave a Reply

Gravatar